Випробувальна лабораторія

Діяльність випробувальної лабораторії, як дослідної установи експертно – технічної організації охоплює випробування і реалізується в рамках пройденої акредитації   2Н436.

Орган з оцінки відповідності ДП «Західний ЕТЦ» гарантує, що результати таких випробувань є надійними, точними і корисними, і можуть бути надані точно і об'єктивно.

Для досягнення високого рівня професіоналізму і демонстрації технічної компетентності, щоб дати надійні результати в області випробувань в випробувальній лабораторії впроваджена система управління якістю орієнтована не на методи випробувань, заснованих на інтуїції, а на усталеному європейському досвіді.

Постійне вдосконалення системи менеджменту якості передусім спрямоване на отримання та підтримання довіри клієнтів, саме, для задоволення цих потреб ми реалізовуємо щораз більший спектр акредитованих випробувань.

 

Висока компетентність лабораторії підтверджена з позитивним результатом в ході щорічної оцінки з боку Національного агентства з акредитації і визнана як незалежна третя сторона.

Обладнання

Лабораторія оснащена понад п'ятдесятьма одиницями випробувального обладнання та засобами вимірювальної техніки, сучасними приладами контролю. Наявність такої матеріально-технічної бази вимагає постійно підвищувати рівень кваліфікації працівників

Методи

Лабораторія використовує всі основні методи неруйнівного контролю, а також руйнівні методи – гідравлічні, пневматичні, статичні та динамічні випробування, що дозволяє визначити характеристики обладнання, оптимальні режими експлуатації та навантаження

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com