КЛЮЧОВІ ЦІННОСТІ НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Наші основні цінності незмінні і абсолютні у них відображені такі принципи, як неупередженість, професійна етика, об'єктивність, підтвердження достовірності, повагу особистості. Ці цінності - основа діяльності Органу з оцінки відповідності, згідно з якою діє кожен аудитор, вони дозволяють реалізувати на практиці наші цілі.

 • Неупередженість

  Ми дотримуємось неупередженості і професійної етики

 • Об'єктивність

  Ми об'єктивні даних під час оцінки відповідності продукції

 • Сумлінність

  Ми виконуємо свою роботу сумлінно, чесно і справедливо

 • Етичність

  Ми поважаємо етичні норми і стандарти скрізь, де працюємо

 • Акредитація

  Ми надаємо послуги тільки у відповідності до сфери акредитації

 • Надійність

  Ми завжди виконуємо попередні домовленості

МЕТА НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Стати лідером серед організацій, що надають послуги з оцінки відповідності продукції у відповідності до затвердженої сфери діяльності.

Загальною метою нашої діяльності є неупереджене і компетентне надання довіри, що продукція відповідає визначеним вимогам. Демонстрація ступеня суспільної довіри і впевненості дозволяє керувати ризиками і підвищувати ефективність їх усунення.

Спеціалісти – наш найважливіший актив. Кожен аудитор пройшов відповідний курс сертифікації в акредитованій організації і відповідає ключовим європейським цінностям, які відображені в Кодексі професійної поведінки.

Під час своєї діяльності ми зобов'язуємся проводити роботи з оцінювання відповідності неупереджено та вживати всіх необхідних заходів для ризиків, які можуть вплинути на результати оцінювання. Ознайомитись з текстом заяв керівництва та працівників організації

Вказані цінності - основа діяльності Органу з оцінки відповідності "Західний ЕТЦ". Згідно з ними діє кожен аудитор за оскільки розуміє, що дотримання політики та заявлених цінностей - це частка майбутнього успіху.

Можливість виконання ООВ «Західний ЕТЦ» цінностей перевірено Національним агентством з акредитації України.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com