Про Нас

"Західний експертно-технічний центр" є одним з найвідоміших та найпотужніших експертних підприємств України

Державне підприємство "Західний ЕТЦ" створено у січні 1994 як самостійне госпрозрахункове державне підприємство з метою науково-технічного забезпечення діяльності Держнагляду за охороною праці та промисловою безпекою. Протягом двадцяти років виконання своїх функціональних обов’язків ДП «Західний ЕТЦ» перетворився в сучасне підприємство з новітнім матеріально-технічним забезпеченням і висококваліфікованими фахівцями.

З 2014 році на базі підприємства функціонує призначений та акредитований у відповідності до вимог ISO\IEC 17065:2012 орган з оцінки відповідності, основною метою діяльності якого є оцінка відповідності та сертифікація продукції вимогам технічних регламентів. Для повноцінного встановлення відповідності продукції вимогам нормативних документів необхідно провести відповідні роботи з випробування. З цією метою в структурі ДП “Західний ЕТЦ” створена і діє акредитовано у відповідності до вимог ДСТУ EN 17025:2006 випробувальна лабораторія.

За період своєї багаторічної діяльності підприємство удостоєно багатьма державними та міжнародними нагородами, які відзначають високу якість послуг, що надаються. Серед усіх отриманих нагород слід особливо відзначити почесну Премією СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг і визнано кращим у номінації «Послуги» серед підприємств з чисельністю працівників до 250 осіб, також ДП “Західний ЕТЦ” неодноразово ставав переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у сфері послуг, що надаються.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com