Впевнені в собі та відповідальні компанії, що бажають вийти на ринок України з своєю продукцією зобов’язані виконувати вимоги національного законодавства, тобто підтвердити відповідність своєї продукції вимогам технічних регламентів та відповідним національним стандартам.
Травень цього року виявився напруженим та продуктивним для Органу з оцінки відповідності Західний експертно – технічний центр Держпраці. В цьому місяці аудитори Органу провели 2 послідовні аудити за межами України в компаніях Heat Gazgep Kft., Угорщина та INTERTEC-Hess GmbH, Німеччина, згідно процедур оцінювання, вказаних в технічному регламенті обладнання, що працює під тиском та технічному регламенті обладнання для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі відповідно.
В проведені аудитів та експертизи типу обладнання були залучені штатні фахівці експертно – технічного центру. За результатами експертизи типу виробники отримують сертифікати експертизи типу, шо надає можливість складати декларацію про відповідність та наносити національний знак відповідності вимогам технічних регламентів.
Широка сфера акредитації, власна акредитована лабораторія, компетентний та досвідчений персонал, європейські практики з оцінювання, гнучкість та мобільність дають можливість Західному ЕТЦ надавати послуги з оцінки відповідності продукції широкому спектру виробників обладнання, тим самим виконуючи вимоги законодавства України та надаючи ступінь довіри та доступ на український ринок.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com