ООВ «Західний експертно – технічний центр», відповідно до наказу Мінекономіки від 15.11.2017 № 1657, як призначений та акредитований орган з оцінки відповідності надає послуги з підтвердження відповідності вибухозахищеного електричного обладнання.

Вибухозахищене електрообладнання - електрообладнання, в якому передбачені заходи щодо усунення або зменшення можливості виникнення підвищеної температури, статичної напруги, іскор або полум’я в вибухонебезпечному середовищі, внаслідок експлуатації електрообладнання.

В потенційно вибухонебезпечних зонах повинно встановлюватися вибухозахищене електрообладнання, конструкція і характеристики якого відповідають класу вибухонебезпечної зони і характеристикам вибухонебезпечної суміші, що пройшло процедуру оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі, затвердженого постановою КМУ від 28.12.2016 № 1055.

Аудиторами ООВ «Західний експертно – технічний центр» разом з партнерською компанією ALPHA GmbH проведено роботи оцінки відповідності вибухозахищених електропневматичних позиціонерів та перетворювачів, виробництва компанії Samson AG, Німеччина. Аудиторами відмічено високий технологічний рівень під час виробництва обладнання, повну відповідність типів продукції стандартам IEC 60079 та підготовлено позитивний звіт з оцінки відповідності.

Таким чином, ООВ «Західний експертно – технічний центр» вкотре підтверджує можливість надання якісних послуг з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів усім зацікавленим сторонам.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com