Орган з оцінки відповідності «Західний експертно – технічний центр» відповідно до наказу № 1657 від 15.11.2017 Міністерства економічного розвитку і торгівлі України призначено органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах, звтвердженого ПКМУ від 28 грудня 2016 р. № 1055.

  Лише завдяки тому, що ООВ «Західний ЕТЦ» має акредитацію надану Національним агенством з акредитації, власну випробувальну лабораторію та залучає на договірних умовах іноземні акредитовані випробувальні лабораторії йому надано призначення для повноцінного проведення процедури експертизи типу вибухозахищеного обладнання.

  Таким чином, сьогодні, ООВ «Західний ЕТЦ» є одним з двох призначених органів з оцінки відповідності в Україні, що можуть проводити оцінку відповідності вибухозахищеного обладнання на договірних умовах укладених з виробниками або уповноваженими представниками виробників.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com